10 czynników wpływających na wysokość składki

4 mity o ubezpieczeniu samochodu
Na temat ubezpieczeń samochodów narosło sporo mitów. Wiele z nich dotyczy kupowania OC przez internet i korzystania z porównywarki ubezpieczeń. Sprawdź, czy również podzielasz te nieprawdziwe przekonania. Pobawimy się w pogromców i postaramy się je obalić!
MIT 1: Tanie ubezpieczenie to złe ubezpieczenie
Nic bardziej mylnego! Z tanimi ubezpieczeniami samochodu mamy do czynienia, odkąd sprzedaż internetowa rozpowszechniła się w świecie ubezpieczycieli. Zakres każdej polisy OC jest podobny, po co więc płacić więcej za obowiązkowe ubezpieczenie, z którego będziesz miał takie same korzyści? Jeśli chodzi o AC i assistance – musisz dokonać rozsądnego wyboru. Jeżeli dwie polisy mają taki sam zakres i sumę ubezpieczenia, a jedna z nich jest tańsza, wybierz tę, za którą zapłacisz mniej! Najtańsze ubezpieczenia znajdziesz na
MIT 2: Kalkulatory ubezpieczeń i zakupy online są złe
Nieprawda! Ubezpieczenia kupione przez internet są dokładnie takie same, jak te kupione tradycyjną drogą. Czasami kalkulatory rzeczywiście podają nieadekwatną składkę, najczęściej jednak dzieje się tak z powodu pomyłki samego internauty. Jeśli pomylisz się przy wypełnianiu formularza, obliczona składka będzie nieprawdziwa!
MIT 3: OC wystarczy
To tylko połowa prawdy. Oczywiście – tylko ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Jednak jeśli dużo jeździsz lub jesteś młodym kierowcą, warto zaopatrzyć się jeszcze w AC i assistance. Pamiętaj, by kupować je w jednej firmie – wtedy są tańsze!
MIT 4: Kupowanie polis przez internet jest skomplikowane
Tak naprawdę kupowanie ubezpieczeń online jest prostsze niż tradycyjną drogą. Wystarczy, ze wypełnisz krótki formularz, wybierzesz jedną spośród pięciu zaproponowanych opcji i zapłacisz za nią przez internet. Ranking ubezpieczeń prawdę Ci powie

sprawdź na http://ocprzewoznika.info/ubezpieczenia-komunikacyjne

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote