InterRisk – zgłoszenie szkody – samochód zastępczy

Usuwanie szkód komunikacyjnych w InterRisk odbywa się bardzo szybko, oczywiście pod warunkiem iż dokonamy w tym aspekcie odpowiedniego zgłoszenia, które będzie zawierać pełną i niezbędną w takiej sytuacji dokumentację.

Informujemy że nie współpracujemy z Inter Risk w zakresie wynajmu samochodów zastępczych oraz w zakresie likwidacji szkód.

 • Jak zgłosić szkodę z OC w InterRisk?

  Telefonicznie

  (22) 575 25 25

  E-mail

  szkody@interrisk.pl

  Online

  Formularz zgłoszenia

  Tradycyjna poczta

  InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
  Vienna Insurance Group
  ul. Noakowskiego 22
  00-668 Warszawa

 

W jaki sposób najkorzystniej zgłosić szkodę w InterRisk Szczecin?

Warto rozważyć jedno z dwóch rozwiązań, jednym z nich jest zadzwonienie na jeden z dwóch numerów telefonów dostępnej na stronie Towarzystwa ubezpieczeniowego Inter Risk i zgłoszenia szkody z tytułu posiadanego OC ewentualnie AC. Zostaniemy również poinformowani krok po kroku, co powinniśmy w takim przypadku zrobić a przede wszystkim jakimi skanami lub dokumentami dysponować. Drugą formą kontaktu, może być kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, co zresztą jest dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy będą posiadać już zeskanowane dokumenty.

W InterRisk Szczecin w bardzo łatwy i prosty sposób zgłasza się szkodę, a często jedynymi dokumentami jakie musimy przesłać są :

 • zawiadomienie o szkodzie z tytułu OC oraz AC
 • oświadczenie osoby odpowiedzialnej za takie zdarzenie.

 

Jeśli posiadasz Assistance, to pewnie zdajesz sobie sprawę, iż im szybciej podejmiesz pewne kroki, tym reakcja działania będzie adekwatna do twoich oczekiwań, dlatego zapamiętaj dwa powyższe numery telefonów. Firma  posiada bardzo wiele oddziałów na terenie całego kraju, dlatego usuwanie szkody odbywa się w sposób szybki i bezproblemowy.

Jak zgłosić szkodę do InterRisk Szczecin

Jeśli chcesz zgłosić szkodę komunikacyjną zastosuj się do poniższych instrukcji:

 • Zatelefonuj pod numer dostępny na stronie towarzystwa natychmiastowo z miejsca zdarzenia.
 • Podaj imię, nazwisko i numer rejestracyjny auta.
 • Doradca poradzi co dalej robić
 • Wsparcie dotrze do Ciebie w przeciągu pół godziny.
 • O ile Wasz pojazd nie nadaje się do jazdy, odholujemy go.
Uchwała Sądu Najwyższego III CZP 20/17

​”Wydatki na najem pojazdu zastępczego poniesione przez poszkodowanego,  przekraczające koszty zaproponowanego przez ubezpieczyciela skorzystania z takiego pojazdu są objęte odpowiedzialnością z tytułu umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, jeżeli ich poniesienie było celowe i ekonomicznie uzasadnione.” Pełna treść uchwały

Jak otrzymać darmowe auto zastępcze po kolizji?

Zgłaszając szkodę do Inter Risk konsultant z pewnością zaproponuje wynajem samochodu z wypożyczalni z którą współpracuje Inter Risk, jeśli jednak z jakiegoś powodu warunki wynajmu nie będą Państwu odpowiadać zawsze można skorzystać z niezależnej wypożyczalni aut.

Na czas likwidacji szkody, otrzymasz zupełnie za darmo (na koszt sprawcy) samochód zastępczy.

Rt cars niezależna wypożyczalnia Samochodów

Numer telefonu komórkowego : 570 32 33 34

 

5.00 avg. rating (99% score) - 3141 votes
|