Jak Kupić ubezpieczenie w Gefion

Gdzie kupić ubezpieczenie Gefion InsuranceJak kupić dobre OC Statystyki nie pozostawiają żadnych złudzeń: przez zeszłe cztery lata z rodzimego rynku ubezpieczeniowego wycofało się aż 6 międzynarodowych jednostek. W zamian pojawił się zaledwie 1 nowy – brytyjskiego pochodzenia Prudential. To jedynie potwierdza, że polski rynek wkroczył w fazę konsolidacji. Wydawać by się mogło, że nie będzie na nim aktualnie miejsca dla nowychtowarzystw ubezpieczeniowych. Nic bardziej mylnego. Do startu szykuje się nowatorski gracz.
Mowatutaj o Gefion Insurance .Wprawdzie sama nazwa mało mówi, ale ubezpieczalnia ta to prawdziwy ubezpieczeniowy start-up, który został zaprojektowany 2 lata temu przez grupę finansistów z doświadczeniem zdobytym w wiodących skandynawskich instytucjach finansowych takich jak np. Saxo Bank. Jednostka ta rozwija się ekspresowo. Zaczęła już sprzedaż polis w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Teraz Ubezpieczenia Gefion szykuje się do rozpoczęcia ekspansji w Polsce i już jest dostępny w coraz większej ilości miast.
Z ówczesnych uzgodnień wynika, że Duńczycy, którzy są właścicielami Gefion Insurance, będą chcieli w naszym kraju zdublować projekt, który zastosowali, wstępując do innych państw. Polisy będą rozprowadzane przez jednego partnera, który będzie pełniłfunkcję przedstawiciela na cały kraj. Została nim spółka Polins z łódzkiej Żychliny, na której czele stoi Ignas Panka.
Co więcej ubezpieczenia są sektorem, w którym nowości mająpotencjał, by zmienić regułyrozrywki konkurencyjnej. Wymaga to od ubezpieczycieli wypracowanienowych form postępowania. Osią rozwoju firm są innowacje, doświadczenia klienta i nowe kompetencje pracowników. Potencjalnie prościej i prędzej mogą to finalizować nowi gracze, dlatego jest dla nich pozycja na rynku ubezpieczeń.

4.96 avg. rating (99% score) - 2724 votes