Link 4 – zgłoszenie szkody – samochód zastępczy

Miałeś wypadek lub stłuczkę drogową? Poniosłeś w wyniku takiego zdarzenia pewne straty? Zatem możesz być pewien jednego, Link4 w szybki sposób załatwi twoją sprawę, wystarczy zgłosić szkodę i wysłać odpowiednie dokumenty a my zajmiemy się resztą. Niemal od początku istnienia działamy w ten sam sposób, a więc systematycznie zwiększamy tempo realizacji takich zgłoszeń, o czym przekonał się już niejeden klient korzystający z naszych usług.

Zgłoszenie szkody w Link 4 Szczecin, to nic trudnego

Nasza marka stawia na czas, czyli szybkie tempo realizowania wszystkich zgłoszeń, dlatego proponujemy ci równie komfortowe rozwiązanie, czyli skorzystanie z dostępnych poniżej numerów telefonów. Oczywiście jednocześnie poinformujemy ciebie o dokumentach czy terminie realizacji twojego zgłoszenia, pozostaniemy również w stałym kontakcie.Jeśli bardziej wygodne wydaje ci się zgłoszenie szkody drogą elektroniczną to oczywiście istnieje taka możliwość, tutaj jednocześnie warto sprecyzować kilka ważnych informacji oraz dołączyć  Oczywiście oświadczenie o zdarzeniu, miejscu czy też godzinie ewentualnie stratach jakie poniesiono z tego tytułu, czy też wraz z danymi osoby odpowiedzialnej za taki wypadek, to pewien standard. Warto również dysponować numerem polisy OC takiego sprawcy, co na pewno pozwoli na znacznie szybsze w tym zakresie działanie.

Dzięki tak profesjonalnemu podejściu jakie gwarantuje Link4 Szczecin, usunięcie szkody odbędzie się w wyznaczonym do tego terminie a ty na bieżąco możesz śledzić realizację twojego zgłoszenia.

Jak zgłosić szkodę do Link 4 Szczecin

Jeśli chciałbyś zgłosić szkodę komunikacyjną zastosuj się do poniższych wskazówek:

  • Zadzwoń pod numer  telefonu Link4 dostępny na stronie towarzystwa niezwłocznie z miejsca wypadku.
  • Podaj imię, nazwisko i numer rejestracyjny samochodu.
  • Konsultant podpowie co dalej robić
  • Pomoc dotrze do Ciebie w ciągu pół godziny.
  • Jeżeli Twój samochód nie nadaje się do jazdy, odholujemy go.
  • Na cały okres naprawy otrzymasz od nas auto zastępcze z oc sprawcy

Jak otrzymać darmowe auto zastępcze ?

Na czas likwidacji szkody, otrzymasz zupełnie za darmo (na koszt sprawcy) samochód zastępczy

Dla abonamentów korzystających z telefonu stacjonarnego : 91 434 05 20   Dla osób korzystających z telefonu komórkowego 570 32 33 34

 

5.00 avg. rating (99% score) - 2896 votes
|