Ubezpieczenie turbin wiatrowych

Ubezpieczenie wiatraków, a raczej turbin wiatrowych, biorąc pod uwagę spore wydatki ich zbudowania, ale i rzeczywiste zagrożenia, stanowi konieczność, którą należy wziąć pod uwagę na etapie organizowania inwestycji.

Siłownie wiatrowe wymagają specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych, które są już dostępne na naszym rynku ubezpieczeń co nie znamionuje, że istnieje ich zbiorowa znajomość. Jednak zakres i alternatywy ubezpieczenia są zależne od wielu czynników wprawdzie najistotniejszym jest okres eksploatacji turbiny oraz istnienie i charakter umowy serwisowej zapewnianej przez producenta lub inny fachowy podmiot.

W zależności od okresu eksploatacji wolno zabezpieczyć turbiny wiatrowe od wszystkich niebezpieczeństw, tzw. all risks, w którym najszerszy zasięg polisy definiowany jest przez wskazane wyłączenia, a też poszczególne zespoły urządzeń, rozpocząwszy od fundamentu, turbinę, rozdzielnię elektryczną i okablowanie.

Oprócz tego tematem asekuracji mogą być finansowe skutki przerwy w pracy elektrowni, wywołane szkodą namacalną w urządzeniach.

Nie ulega wątpliwości że nie można zapomnieć o ubezpieczeniu OC ze względu na  prowadzoną działalnością

Zapraszam w podobny sposób do skorzystania z formularza zapytania o wysokość ubezpieczenia turbiny wiatrowej i zakres ubezpieczenia,  bez względu od miejsca zamieszkania otrzymacie Państwo w pełni obszerną i fachową ofertę! I to całkiem za darmo.
Zaufaj profesjonalnej wiedzy i dostępie do ofert wszystkich zakładów ubezpieczeń działających w Polsce. Wiatrak zbyt dużo kosztuje, ażeby zdać się na pierwszą lepszą ofertę.

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote